Kurz vaření syrských specialit s paní Amirou Kurz vaření syrských specialit s paní Amirou

Zveme vás na další z oblíbených kurzů vaření specialit z různých zemí pořádaných organizací SIMI. Tentokrát letní počasí využijeme ke společnému vaření venku. Typickou kuchyní své země nás provede paní Amira Al-Harírí z Aleppa, která si pro vás připravila recepty na maglúbu, salát futtúš a osvěžující syrský zákusek.

více

Aktualizace informací k očkování cizinců bez veřejného pojištění Aktualizace informací k očkování cizinců bez veřejného pojištění

Cizinci, kteří nejsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění ČR, se budou moci registrovat k očkování proti onemocnění covid-19 od pátku 11. června (od půlnoci ze čtvrtka 10. června na pátek 11. června).

INFORMACE K OČKOVÁNÍ A TESTOVÁNÍ

ENGLISH: INFORMATION ON VACCINATION AND TESTS

Русский: ВАКЦИНАНИЯ И ТЕСТЫ НА КОВИД-19

Монгол: КОВИД-19 ВАКЦИНЖУУЛАЛТ, ТУРШИЛТ

více

Rozcestník aktivit a kurzů češtiny pro děti a žáky-cizince na letní prázdniny Rozcestník aktivit a kurzů češtiny pro děti a žáky-cizince na letní prázdniny

Připravili jsme pro rodiče a žáky-cizince rozcestník organizací a jimi pořádaných aktivit a kurzů češtiny pro děti a žáky-cizince na letní prázdniny 2021. Jedná se o rozcestník různých kurzů, příměstských táborů či výletů zaměřených na rozvoj českého jazyka.

Více informací najdete v souhrnu aktivit zde.

Další novinky