REZERVUJTE SI TERMÍN - Panelová diskuse: Dopady pandemie na migrantky REZERVUJTE SI TERMÍN - Panelová diskuse: Dopady pandemie na migrantky

Ve čtvrtek 2.12.2021 vás zveme na panelovou diskusi SIMI s nevládními organizacemi: Dopady pandemie Covid-19 na ženy migrantky.

  • Kdy: Ve čtvrtek 2. prosince 2021 od 14:00 hod
  • Kde: Akademické konferenční centrum, Husova 4a, Praha 1.

Akce proběhne v angličtině.

Pozvánka ke stažení.

více

Hledáme posilu do našeho sociálního oddělení Hledáme posilu do našeho sociálního oddělení

Hledáme samostatného a otevřeného člověka s adekvátním vzděláním a zájmem o danou oblast na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce.

Informace o obsahu služby naleznete na našich stránkách v sekci věnované poradenství.

Více informací najdete také ZDE či na e-mailu zemanek@migrace.com

více

Proběhl seminář pro migranty o sloučení rodiny Proběhl seminář pro migranty o sloučení rodiny

5. 10. proběhl v Centru Člověka v tísni již pátý seminář pro migranty v rámci projektu Praha integruje. Tématem tentokrát byly pobyty za účelem sloučení rodiny pro občany třetích zemí. Seminář vedla právnička Klára Holíková, která účastníkům vysvětlila právní rámec a náležitosti jednotlivých oprávnění a především upozornila na časté potíže a nejasnosti, s nimiž se potýkají klienti právního poradenství SIMI, a hovořila o svých zkušenostech z praxe.

Účastníci z Ukrajiny, Běloruska a Kyrgyzstánu plně využili možnost pokládat dotazy a najít díky semináři vhodný postup pro řešení své situace a situace svých blízkých.

V diskuzi s účastníky zazněla mj. následující praktická doporučení:

více

Další novinky